DP4RSB60D60B2 Sensata-Crydom
Share:
Sensata-Crydom DP4RSB60D60B2
Part Number:
DP4RSB60D60B2
Manufacturer:
Sensata-Crydom
Description:
RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V