PSM60-082A-103B2 Bourns Inc.
Share:
Bourns Inc. PSM60-082A-103B2
Part Number:
PSM60-082A-103B2
Manufacturer:
Bourns Inc.
Description:
SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 60MM